Finansowanie dla wykonawców w GRENKE

Jeśli jesteś ślusarzem, malarzem pokojowym lub instalatorem, jak każdy wykonawca potrzebujesz rozwiązań, które ograniczą pracę za biurkiem i pozwolą Ci działać. Poznaj rozwiązania finansowe oferowane przez GRENKE.

Specyfika pracy naszych klientów jest różnorodna, ale z perspektywy finansowej potrzeby przedsiębiorców są bardzo podobne. Pilnowanie finansów jest ważne, ale nie powinno ono  utrudniać prowadzenia działalności i odciągać od obowiązków. GRENKE może Ci w tym pomóc!

Zapewniamy wsparcie w postaci rozwiązań finansowych dopasowanych do Twoich potrzeb. Dzięki temu skupisz się na tym, co najważniejsze i będziesz mieć czas na zdobycie nowych klientów. Nasze finansowe usługi doradcze uwzględniają charakter każdej branży. Ponieważ znamy się na swoim fachu, tak jak Ty znasz się na własnym.

Zadzwoń

Skontaktuj się z nami

+48 61 87237-00

Pon – pt 8:00 – 16:00

Biznes musi przynosić zyski

Wykonywanie rzemiosła może być Twoim powołaniem, ale nawet jeśli czerpiesz z pracy ogromną satysfakcję, nie utrzymasz się bez dochodów. Jesteśmy do dyspozycji, jeśli szukasz sposobów na inwestowanie w swój biznes bez nadwerężania środków prywatnych. Jednym z takich sposobów jest leasing narzędzi – w pakiecie z dostosowanym do branży doradztwem finansowym oraz ofertą odpowiednich produktów.

Twoje pomysły. Nasze rozwiązania

Bez względu na to, czego potrzebujesz, wyszukiwarka rozwiązań finansowych pomoże Ci znaleźć rozwiązanie idealne dla Twojej firmy.

ZNAJDŹ ROZWIĄZANIE DLA SIEBIE

Co możemy dla Ciebie zrobić?
 
Partnerem
Spółką
Firmą jednoosobową
Instytucją
Start-up'em
 
Wsparcie sprzedaży
Kompleksowe finansowanie
Płynność dla firm
Finansowanie inwestycji
Płynność dla firm
Finansowanie inwestycji
Finansowanie inwestycji
Finansowanie start-upów
Do Twojego rozwiązania

Co planujesz?

Więcej czasu na istotne sprawy

Często jesteś zmęczony pracą i nie masz czasu na przygotowanie pilnych faktur i sprawdzanie przychodzących płatności? Możemy się tym zająć! Dzięki usługom faktoringowym GRENKE Twoja praca stanie się prostsza.

whitepaper

Twoje potrzeby są wyjątkowe. Nasze doradztwo również.

Masz szczególne wymagania? Porozmawiajmy o nich - z przyjemnością osobiście Ci doradzimy.

Popularne produkty dla wykonawców

Nie wiesz, w jaki sposób możemy Ci pomóc? Dowiedz się, jakie produkty leasingowe i faktoringowe mamy w ofercie.