LEASING DLA FIRM

W GRENKE otrzymasz finansowanie na potrzebny sprzęt.  Oferujemy leasing różnych przedmiotów - sprzętu IT, urządzeń biurowych, maszyn lub mebli. Wybierz leasing GRENKE, a my zajmiemy się resztą. 

Zadzwoń

Skontaktuj się z nami

+48 61 87237-00

Pon – pt 8:00 – 16:00

ZNAMY TWOJE POTRZEBY

Ty potrzebujesz nowego sprzętu, my mamy odpowiedni sposób na jego sfinansowanie.

Dla każdego przedsiębiorstwa

Bez względu na to, czy chcesz być właścicielem sprzętu, czy tylko go używać przez wskazany czas - mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie. 

Twój osobisty doradca  GRENKE przygotuje dla Ciebie spersonalizowaną ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Wielkość firmy nie ma znaczenia - w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.

Korzyści dla Ciebie

Płynna komunikacja, szybkie kalkulacje oraz atrakcyjne finansowanie to wartości, które oferujemy naszym klientom i partnerom. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie leasingu dla firm - zapewniamy profesjonalne wsparcie, opiekę i doradztwo oraz proste i przyjazne procedury.

Szybkość

Nie czekasz na nowy sprzęt.

Personalizacja

Dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb.

Elastyczność

Z nami sfinansujesz szeroki zakres aktywów.

Dopasowanie

Wspólnie znajdziemy optymalny dla Ciebie rodzaj finansowania.

Szybkość

Nie czekasz na nowy sprzęt.

Personalizacja

Dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb.

Elastyczność

Z nami sfinansujesz szeroki zakres aktywów.

Dopasowanie

Wspólnie znajdziemy optymalny dla Ciebie rodzaj finansowania.

Co możesz sfinansować

Z GRENKE sfinansujesz różne urządzenia i sprzęty. Sprawdź naszą listę – na pewno znajdziesz tam to, na czym Ci zależy. Masz inne potrzeby ? Skontaktuj się z nami.

Sprzęt audiowizualny

Myślimy dźwiękami i obrazami. Urzeczywistnij swoje pomysły – wystarczy tylko mieć odpowiedni sprzęt. GRENKE ma prosty sposób na nabycie kamer, mikrofonów i sprzętu oświetleniowego.

 

Wyposażenie warsztatu

Twój warsztat musi być wyposażony w urządzenia i maszyny ułatwiające Ci pracę. A życie ułatwi ci GRENKE – dzięki odpowiedniemu finansowaniu.

Sprężarki

Sprężarki znajdują zastosowanie w wielu miejscach, od placów budowy po warsztaty. Bez względu na ich przeznaczenie nie musisz się sprężać, żeby znaleźć pieniądze na zakup. Razem z GRENKE sfinansujesz je bez podnoszenia ciśnienia!

Maszyny frankujące

Twoja firma wysyła codziennie niezliczoną ilość korespondencji. Przyklejanie znaczka na każdej kopercie to żmudna praca. Z naszą pomocą sfinansujesz maszynę frankującą.

Kopiarki i drukarki

Kopiarki i drukarki w biurach są w użyciu przez cały czas. Dlatego muszą być wytrzymałe, ale urządzenia wysokiej jakości często są bardzo drogie. Dzięki GRENKE koszty nie stanowią problemu - z łatwością pozwolisz sobie na ich zakup.

Sprzęt medyczny

Zdrowie to największy skarb. Dlatego tak ważny jest sprzęt, na którym można polegać. Nam możesz zaufać przy finansowaniu sprzętu medycznego.

Wyposażenie hotelu

Sprzęt sprzątający, specjalistyczne oprogramowanie czy meble - właściciel hotelu musi pamiętać o wielu sprawach. O jedną rzecz nie musi się martwić: finansowanie. Tym zajmuje się GRENKE.

Systemy monitoringu i systemy alarmowe

Firma to miejsce, gdzie znajduje się mnóstwo cennego sprzętu. A to oznacza, że musi on być chroniony. W tym celu przydadzą się systemy monitoringu, systemy alarmowe i kamery przemysłowe – oraz finansowanie od GRENKE.

Technologia LED

Technologia LED to nie tylko niezrównany sposób na zaakcentowanie stref pomieszczenia. To również ogromny potencjał dla kreatywności i innowacji. Niestety to rozwiązanie nie należy do tanich. Na szczęście jesteśmy my - dzięki GRENKE koszty nie stanowią problemu.

Wózki widłowe

Twoja praca polega na przenoszeniu dużych ciężarów, a w tym celu niezbędne są wózki widłowe. Muszą być wytrzymałe – każdego dnia godzinami będą pracować pod pełnym obciążeniem. My z kolei zadbamy o to, aby wózki nie stały się dla Ciebie zbyt dużym obciążeniem finansowym.

Technologie czyszczące

Każdy lubi mieć dookoła czystość i porządek! Ale jak to zrobić? Korzystając np. z odkurzaczy i myjek ciśnieniowych. My natomiast pomożemy uporządkować koszty.

Systemy POS

Sprzedaż to Twój cel – bez niej żaden biznes nie ma sensu. Pomóc może Ci odpowiedni system POS. Obejmuje on kasę, panele sterowania, skanery, drukarki paragonów i szuflady kasowe. Skonatktuj się z nami, aby sfinansować taki wydatek.

Oprogramowanie

Masz już sprzęt komputerowy, teraz musisz zadbać o oprogramowanie. Czy wiesz, że GRENKE finansuje również programy komputerowe?

Sprzęt komputerowy

Urządzenia są niezbędne w codziennej pracy - często to najważniejsze narzędzie pracy. Tymczasem komputery i inny sprzęt IT to duży wydatek. Wiemy to i pomożemy Ci je sfinansować.

Sprzęt treningowy

Chcesz ułatwić swoim klientom dbanie o zdrowie? W tym celu potrzebne Ci będą odpowiednie urządzenia do siłowni. Bez względu na to czy będzie to orbitrek, czy inne wyposażenie, GRENKE okaże się idealnym partnerem finansowym.

Sprzęt telekomunikacyjny

Bezproblemowa komunikacja to podstawa w prowadzeniu każdej działalności gospodarczej. Dlatego pomożemy Ci sfinansować niezawodny sprzęt telekomunikacyjny.

Urządzenia multimedialne

Wyposażenie multimedialne przydaje się w wielu dziedzinach. Obejmuje projektory, monitory i ekrany projekcyjne, ale także uchwyty do monitorów, stojaki na słuchawki i wiele innych. Wszystko to pomoże Ci sfinansować GRENKE.

Meble biurowe

Kiedy firma intensywnie się rozwija, nowe umeblowanie może okazać się kosztowne. Zakupy pomoże Ci sfinansować GRENKE – od pojedynczego fotela biurowego aż po całą recepcję.

Ekspresy do kawy

Kubek kawy z samego rana to doskonały początek dnia. Kawa pomoże też pokonać popołudniowy spadek formy. Zadbaj o energię swoich pracowników i spraw im ekspres sfinansowany przez GRENKE.

1 / 19

NA CZYM POLEGA FINANSOWANIE?

Płać mniej, zyskuj więcej

WYZWANIE

Szpital musi wymienić wszystkie łóżka w całym obiekcie. Inwestycja jest rozłożona w czasie, realizacja planu zakłada stopniową wymianę na poszczególnych oddziałach.

ROZWIĄZANIE

Dzięki Umowie Ramowej Linii leasingowej Flexline  szpital ma stałe, korzystne warunki finansowania, mimo że zakupy będą dokonywane w różnych terminach.

Małe firmy mogą dokonać wielkich rzeczy

WYZWANIE

Niewielki sprzedawca żywności ekologicznej chce zacząć korzystać z elektronicznego punktu sprzedaży. Niestety, oznacza to bardzo wysoki koszt.

ROZWIĄZANIE

Dzięki usłudze Leasingu Nowoczesnego sprzedawca opłaca stałą miesięczną ratę. Dzięki temu stać go na używanie nowoczesnego systemu POS.

Nasze produkty: finansowanie inwestycji

Branża, wielkość, potrzeby – te czynniki decydują o indywidualnym charakterze firmy. Dlatego właśnie mamy wiele sposobów finansowania.

DOŚWIADCZENIE W FINANSOWANIU

Jako Grupa GRENKE w 1978 roku zaczynaliśmy od leasingu sprzętu biurowego przecierając szlaki w swojej branży.

Leasing to nasza specjalność

Zaczynaliśmy od leasingu i nadal jest to nasz główny produkt. Co więcej - nasza oferta stale się rozrasta!

Każdemu przedsiębiorstwu chcemy dać szansę sfinansowania potrzebnego zakupu sprzętu. I przedsiębiorcy chętnie z tej możliwości korzystają!

info

Zostań naszym partnerem

Jesteś dostawcą i chcesz odpowiadać na potrzeby swoich klientów? Skorzystaj z naszej pomocy! Dołącz do grona partnerów GRENKE, a otrzymasz specjalne warunki i różne opcje płatności za oferowane towary.

GRENKE OFERUJE ZNACZNIE WIĘCEJ

Mogą Cię zainteresować także inne rozwiązania finansowe.