GRENKE w Polsce

Od lat stawiamy na rozwój przedsiębiorczości. Firma GRENKE powstała w niemieckim Baden-Baden w 1978 roku. Pierwszy oddział w Polsce otwarto w 2003 r.

UŁATWIAMY PROWADZENIE BIZNESU

Potrzebujesz wsparcia przy realizacji swoich planów biznesowych? Rozwiązania finansowe GRENKE już od 40 lat zapewniają sukces przedsiębiorcom – szybko, łatwo i z pomocą osobistych doradców.

Leasing i faktoring w jednym miejscu

Wielkie przedsięwzięcia często zaczynają się od małych kroków. Wszystko, czego potrzebujesz do realizacji nowych pomysłów, to pasja działania i swoboda finansowa.

W GRENKE wszyscy jesteśmy przedsiębiorcami. Działamy odważnie i otwieramy nowe możliwości przed naszymi klientami. Chcesz wziąć sprzęt komputerowy w leasing? A może zależy Ci na płynności finansowej i wybierzesz faktoring? GRENKE oferuje obie te usługi oraz wiele innych rozwiązań dla Ciebie i Twoje firmy. Możesz liczyć na indywidualne podejście i rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb!

Przez wiele lat działania nasze motto: „Fast. Forward. Finance.” pozwoliło nam stać się jednym z wiodących usługodawców w branży. Nadal jednak chcemy się rozwijać i proponować nowe rozwiązania dla naszych klientów.

GRENKE Polska w liczbach*

Gdziekolwiek jesteś, GRENKE Polska to Twój lokalny partner. Liczby mówią same za siebie:

2
obszary działalności: leasing i faktoring
5
oddziałów w Polsce
2003 & 2016
w 2003 GRENKELEASING otwiera oddział w Poznaniu, w 2016 roku dołącza GC Faktoring Polska
52
pracowników w Polsce

* Na dzień 31.12.2023 r.

GRENKE blisko Ciebie

Wybierz kraj, wprowadź swoją lokalizację, a wyświetlą się dane kontaktowe najbliższego biura GRENKE.

Zadzwoń

Skontaktuj się z nami

+48 61 87237-00

Pon – pt 8:00 – 16:00

OBSZARY DZIAŁALNOŚCI GRENKE

Zawsze mamy dla Ciebie indywidualne rozwiązania, dzięki którym zyskasz swobodę w realizacji planów.

Więcej o nas

GRENKE Polska działa po to, by pomagać, dzielić się doświadczeniem, wiedzą i zaangażowaniem. W każdej chwili możesz na nas liczyć!

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

22

sie 2023

Leasing oprogramowania? Z GRENKE to możliwe!

  • Inwestycja w oprogramowanie to często duży wydatek. Nie musi być jednak ciężarem dla firmy. Korzystne finansowanie jest realnym wsparciem dla rozwoju biznesu.

07

lip 2023

20 lat GRENKE w Polsce

  • W 2023 roku marka GRENKE obchodzi jubileusz 20-lecia obecności w Polsce. Co w czasie 2 dekad działalności na rynku usług finansowych udało nam się osiągnąć?