OSIĄGNIJMY WSPÓLNY SUKCES. ROZWIJAJMY SIĘ RAZEM

DOŁĄCZ DO GRONA PRZEDSIĘBIORCÓW

Tajemnica naszego sukcesu tkwi w tym, że myślimy jak nasi klienci – czyli jak przedsiębiorcy. Dlatego stale szukamy pracowników, którym zależy na czymś więcej niż tylko etat. Szukamy osób gotowych do roli przedsiębiorcy bez względu na swoje stanowisko. Jeśli czujesz ducha przedsiębiorczości, jesteśmy gotowi zaoferować Ci szereg możliwości zatrudnienia i wspólnego rozwoju.

GRENKE sporo oczekuje – Ty też możesz

Mamy wysokie wymagania wobec pracowników. Oczekujemy od nich zaangażowania w pracę nad nowymi rozwiązaniami, perfekcyjnej obsługi klientów oraz prowadzenia poufnych spraw finansowych z dyskrecją i profesjonalizmem. W zamian zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie, międzynarodowe środowisko pracy oraz bezpieczną przyszłość – pracę pozwalającą na osobisty i zawodowy rozwój. Zapewniamy również swobodę działania oraz stawiamy jasno określone wymagania i cele, a takżemożliwość działania na własną odpowiedzialność. Wszystko to naszym zdaniem składa się na sposób myślenia i działania charakterystyczny dla przedsiębiorcy. Do zespołu GRENKE szukamy pracowników na wszystkich szczeblach: od stażystów po doświadczonych menedżerów.

Zadzwoń

Skontaktuj się z nami

+48 61 87237-39

Pon – pt 8:00 – 16:00

Cechą łączącą wielu naszych pracowników jest przedsiębiorczość.

Przedsiębiorczość stanowi część naszej kultury korporacyjnej – dlatego szukamy pracowników myślących tak samo jak my – osób nie tylko po prostu wykonujących swoją pracę, lecz także chcących aktywnie zaangażować się
w naszą działalność, dzięki czemu rozwój firmy może iść w parze z ich rozwojem osobistym i zawodowym.

Zależy nam na Tobie

Stabilny etat w nowoczesnym środowisku, wynagrodzenie uzależnione od wyników oraz kultura pracy oparta na szczerych relacjach – w naszej firmie to norma. Jednak dajemy z siebie znacznie więcej, aby zapewnić Ci komfortowe warunki pracy i rozwoju.

Równowaga w życiu i pracy

Odpowiedni balans i harmonia między życiem zawodowym, a prywatnym.

Rozmowy z native speakerem

Szlifowanie angielskiego lub niemieckiego w rozmowach biznesowych.

Imprezy integracyjne

Poznaj swoich współpracowników i zyskaj nowych znajomych.

Elastyczne modele pracy

Opcja zdalnej pracy z domu – w zależności od stanowiska.

Udział w zyskach

Zadbaj o sukces firmy, a sam na tym zyskasz.

Możliwości szkoleniowe

Dla naszych pracowników oferujemy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Międzynarodowe środowisko

Możliwość pracy w naszych oddziałach na całym świecie.

Przekąski w biurze

Na mniejszy i większy apetyt zdrowe przekąski w biurze.

Samochód służbowy

W zależności od stanowiska, możesz otrzymać samochód służbowy.

Bliskość miejsca pracy

Nasze biura są rozmieszczone w dogodnych lokalizacjach.

1 / 10

Który obszar najbardziej Ci odpowiada?

Jako międzynarodowa firma finansowa, możemy zaoferować Ci ciekawe perspektywy rozwoju i wyzwania w kluczowych obszarach specjalistycznej wiedzy

Zainteresowaliśmy Cię?

Jeśli stawiasz na rozwój, to jesteś we właściwym miejscu! Przejrzyj oferty pracy i wybierz stanowisko, które Ci najbardziej odpowiada.

POZNAJMY SIĘ LEPIEJ

Grupa GRENKE

Nasze rozwiązania wspierają klientów na całym świecie w rozwoju działalności biznesowej. Zapewniamy im spokój finansowy, dzięki czemu mogą zdobywać nowe rynki i wdrażać nowe pomysły.