GRENKE dla start-upów

Oprzyj pomysł na biznes na solidnych podstawach finansowych. GRENKE to doświadczony specjalista w zakresie doradztwa i wsparcia finansowego dla start-upów.

Masz ambitne plany, ale Twoje możliwości finansowe są niewielkie? W GRENKE wierzymy, że początki wcale nie muszą być trudne. Dzięki naszym rozwiązaniom finansowym możesz ruszyć z miejsca swój start-up – elastycznie, szybko i prosto, z minimum formalności.

 

Nie ma znaczenia, czy otwierasz biuro, gabinet czy warsztat – możesz liczyć na dopasowane rozwiązania, dzięki którym rozwiniesz swój biznes!

Twój pomysł – nasza wiedza finansowa

Skup się na tym, co robisz najlepiej, a sprawy finansowe powierz sprawdzonemu partnerowi!

Na co czekasz?

Czy myślisz o rozpoczęciu pracy jako franczyzobiorca? Wierzysz, że ze wszystkim sobie poradzisz, jeśli będziesz mieć fach w ręku? Chcesz realizować marzenia we własnej dziedzinie? Jeśli tak, to oprócz dobrego pomysłu na biznes i solidnego biznesplanu, potrzebujesz właściwego partnera.

Mając na koncie tysiące zrealizowanych projektów, GRENKE dysponuje odpowiednim doświadczeniem, aby pomagać start-upom podejmować kolejne kroki na ścieżce do sukcesu.

Rozwiązania finansowe dla start-upów

„W jaki sposób mogę szybko rozwinąć firmę, mimo że nie mam jeszcze klientów i przychodów?”
Na przykład tak:

Zadzwoń

Skontaktuj się z nami

+48 61 87237-00

Pon – pt 8:00 – 16:00