GRENKE dla start-upów

Oprzyj pomysł na biznes na solidnych podstawach finansowych. GRENKE to doświadczony specjalista w zakresie doradztwa i wsparcia finansowego dla start-upów.

Masz ambitne plany, ale Twoje możliwości finansowe są niewielkie? W GRENKE wierzymy, że początki wcale nie muszą być trudne. Dzięki naszym rozwiązaniom finansowym możesz ruszyć z miejsca swój start-up – elastycznie, szybko i prosto, z minimum formalności.

 

Nie ma znaczenia, czy otwierasz biuro, gabinet czy warsztat – możesz liczyć na dopasowane rozwiązania, dzięki którym rozwiniesz swój biznes!

Twój pomysł – nasza wiedza finansowa

Skup się na tym, co robisz najlepiej, a sprawy finansowe powierz sprawdzonemu partnerowi!

Na co czekasz?

Czy myślisz o rozpoczęciu pracy jako franczyzobiorca? Wierzysz, że ze wszystkim sobie poradzisz, jeśli będziesz mieć fach w ręku? Chcesz realizować marzenia we własnej dziedzinie? Jeśli tak, to oprócz dobrego pomysłu na biznes i solidnego biznesplanu, potrzebujesz właściwego partnera.

Mając na koncie tysiące zrealizowanych projektów, GRENKE dysponuje odpowiednim doświadczeniem, aby pomagać start-upom podejmować kolejne kroki na ścieżce do sukcesu.

Rozwiązania finansowe dla start-upów

„W jaki sposób mogę szybko rozwinąć firmę, mimo że nie mam jeszcze klientów i przychodów?”
Na przykład tak:

Twoje potrzeby są wyjątkowe. Nasze rozwiązania finansowe również.

Jesteś wyjątkowy. Więc to oczywiste, że rozwiązanie finansowe dla Ciebie, również powinno takie być. Dlatego zawsze zaczynamy od indywidualnych konsultacji.

Zadzwoń

Skontaktuj się z nami

+48 61 87237-00

Pon – pt 8:00 – 16:00