Finansowanie dla firm jednoosobowych, leasing dla JDG w GRENKE

Mamy proste i dopasowane do Twoich potrzeb rozwiązania finansowe, które pozwolą Ci wykorzystać swoje mocne strony. Dzięki nam możesz korzystać z najnowszego sprzętu i jednocześnie zachować własne środki.

Wsparcie, jakiego potrzebujesz

Dla firm jednoosobowych każda inwestycja to jednocześnie szansa i wyzwanie. Chcemy wspierać Twój rozwój oraz umożliwić Ci realizację własnych pomysłów przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa.

Ty masz pomysł, my środki na inwestowanie

Prowadzisz firmę i nie chcesz martwić się niezapłaconymi fakturami, albo nadchodzącymi wydatkami. W GRENKE dobrze to rozumiemy i dlatego mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązania, dzięki którym zachowasz płynność finansową. Oferta jest tak szeroka, jak Twoje potrzeby – od leasingu na wyposażenie biura, gabinetu czy warsztatu, aż po usługi faktoringowe. 

GRENKE – same korzyści dla Twojego biznesu

Personalizacja

Dopasowanie

Prostota

Elastyczność

Personalizacja

Dopasowanie

Prostota

Elastyczność

Rozwiązania tak wyjątkowe jak Ty

Jako przedsiębiorca na pewno oferujesz swoim klientom rozwiązania dopasowane do ich potrzeb. Tego samego oczekuj od GRENKE! Dotyczy to wszystkich naszych usług: zapewniania płynności finansowej i indywidualnych rozwiązań pozwalających na sfinansowanie parku maszynowego.

Zadzwoń

Skontaktuj się z nami

+48 61 87237-00

Pon – pt 8:00 – 16:00

Doświadczenie podstawą zaufania

GRENKE daje Ci swobodę niezbędną aby rozwijać przedsiębiorczość. Oferujemy zindywidualizowane rozwiązania na korzystnych warunkach.

Partner w sektorze MŚP

Celem GRENKE jest wspieranie ambitnych przedsiębiorców, zawłaszcza z sektora małych i średnich firm.

Bez względu na to, w jakiej branży działasz, możesz polegać na naszym doświadczeniu.

Wybrane produkty

Rozwiń swój biznes dzięki naszym usługom: