Zadzwoń

Skontaktuj się z nami

+48 61 8711 500

Pon – pt 8:00 – 18:00

Płynność finansowa dla firm w GRENKE

Chcesz podejmować nowe wyzwania? Śmiało! Dzięki nam zyskasz niezbędne bezpieczeństwo finansowe.

JAK ZACHOWAĆ RÓWNOWAGĘ?

Każdy przedsiębiorca wie, że środki pieniężne są kluczowe w prowadzeniu biznesu. Tajemnica sukcesu polega na tym, aby uzyskać odpowiednią proporcję pomiędzy przychodami a kosztami. Dzięki GRENKE dbanie o finanse firmy będzie dużo prostsze!

Na planowane i niespodziewane wydatki

Codzienność każdej firmy to koszty operacyjne, związane m.in. z fakturami od dostawców, kredytami czy wynagrodzeniami. Do tego często dochodzą nieplanowane wydatki, które mogą zachwiać firmowym budżetem. Skorzystaj z naszej pomocy, a Twoja firma na pewno nie straci płynności finansowej.

GRENKE oferuje duży wachlarz produktów, które odpowiadają na potrzeby firm z różnych branż i pozwalają zachować wypłacalność. Ty również znajdziesz rozwiązanie odpowiednie dla siebie i swojej firmy!

CO ZYSKASZ Z GRENKE?

Prostota

Wszystko, czego potrzebujesz do zachowania płynności, w jednym miejscu.

Personalizacja

Mamy rozwiązania dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Szybkość

Zrealizujesz swoje pomysły bez zbędnego czekania.

Płynność finansowa

Zachowaj kapitał i korzystaj ze swobody finansowej.

Prostota

Wszystko, czego potrzebujesz do zachowania płynności, w jednym miejscu.

Personalizacja

Mamy rozwiązania dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Szybkość

Zrealizujesz swoje pomysły bez zbędnego czekania.

Płynność finansowa

Zachowaj kapitał i korzystaj ze swobody finansowej.

JAK TO DZIAŁA?

Dobre pomysły mogą być jeszcze lepsze

WYZWANIE

Sieć hoteli dostrzega bardzo obiecujące perspektywy rozwoju. Czeka na odpowiedni moment, by inwestować, nie chce jednak nadwerężać swojego kapitału.

ROZWIĄZANIE

Sieć bierze wyposażenie w leasing. Dzięki temu zachowuje swój kapitał.

Wszystko się uda

WYZWANIE

Zakład papierniczy chce rozpocząć produkcję, ale najpierw musi wyłożyć mnóstwo pieniędzy na surowce. Jednocześnie musi wypłacać pracownikom wynagrodzenia i pokrywać inne koszty operacyjne.

ROZWIĄZANIE

Przekazując swoje faktury do GRENKE, zakład otrzymuje środki od razu i nie musi czekać na zapłatę od odbiorców. Mimo zamrożenia ogromnych środków, firma nie musi się martwić o terminową wypłatę wynagrodzeń, a jednocześnie zyskuje lepsze warunki zakupu surowców.

Duże wyzwanie, proste rozwiązanie

WYZWANIE

Mała agencja otrzymuje zlecenie od znanej na całym świecie korporacji. Z uwagi na bardzo długi termin płatności agencja, w celu wykonania zlecenia, musi zatrudnić dodatkowych podwykonawców, lecz nie ma na to środków pieniężnych.

ROZWIĄZANIE

Korzystając z faktoringu, długi termin płatności nie jest już problemem, nie można przecież rezygnować z szansy nawiązania relacji z solidnym odbiorcą. GRENKE pomoże uregulować zobowiązania wobec podwykonawców.

Masz wszystko, czego potrzebujesz

WYZWANIE

Przychodnia medyczna wydaje mnóstwo pieniędzy na wynagrodzenia. W rezultacie nie ma wystarczających środków w budżecie na zakup potrzebnego sprzętu.

ROZWIĄZANIE

Dzięki leasingowi przychodnia może nabyć sprzęt i spłacać go w wygodnych miesięcznych ratach. Nie musi szukać dużych kwot na jednorazowy zakup kosztownego sprzętu medycznego.

Nasze produkty

Szukasz rozwiązania, które odpowiedzą na Twoje potrzeby finansowe? Sprawdź naszą ofertę, a na pewno znajdziesz produkt idealny dla siebie!

GRENKE: rozwiązania dla Ciebie

Mamy rozwiązania, których potrzebujesz. Wspieranie rozwoju firm jest naszą pasją od kilkudziesięciu lat!

Twój partner w zakresie płynności finansowej

GRENKE od wielu lat współpracuje z firmami i wspiera ich rozwój. Dzięki temu, że sami jesteśmy przedsiębiorcami, wiemy czego potrzebują przedsiębiorcy!

Płynność finansowa ma kluczowe znaczenie dla powodzenia Twojego biznesu. Dzięki GRENKE masz dostęp do regularnego i szybkiego finansowania

whitepaper

Współpraca z GRENKE

Jesteś dostawcą? Chcesz zaoferować swoim klientom więcej opcji płatności? Zostań naszym partnerem i korzystaj z szerokiej oferty produktów oraz preferencyjnych warunków.

ODPOWIEDŹ NA WYZWANIA

Płynność finansowa jest ważna, ale przed każdą firmą stoją inne wyzwania. W GRENKE mamy na to odpowiedź!