Leasing dla firm z GRENKE

Chcesz korzystać z najnowszych technologii już dziś, ale nie chcesz zamrażać kapitału? Jest na to proste rozwiązanie - leasing. Szybki, wygodny i dopasowany dla Twoich potrzeb.

Jak działamy?

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz zadbać o płynność finansową biorąc sprzęt w leasing? A może działasz jako dostawca i cenisz sobie wygodną obsługę i szybki przepływ gotówki? Zapraszamy do współpracy z GRENKE – dzięki nam sfinansujesz zakupy już od 1500 zł netto.

Leasing odpowiedni dla Ciebie

Z GRENKE sfinansujesz więcej niż myślisz - od sprzętu komputerowego, przez oprogramowanie, aż po POS dla handlu czy meble do nowego oddziału. Dodatkowo, z nami możesz liczyć na profesjonalne doradztwo i wsparcie. Nie ma znaczenia czy prowadzisz gabinet lekarski, czy masz małe lub średnie przedsiębiorstwo – zajmiemy się Tobą osobiście. Działamy po partnersku, gwarantujemy atrakcyjne warunki nawet przy niewielkich kwotach i zapewniamy szybką obsługę. Co ważne, możesz nam zaufać – GRENKE to ekspert w leasingu sprzętu komputerowego stosunkowo niewielkiej wartości. Z naszym wsparciem, możesz skorzystać również z innych benefitów.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Wszystko o leasingu w GRENKE

Chcesz poznać wszystkie szczegóły dotyczące leasingu? Zapoznaj się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania i dowiedz się, jak prosty i przejrzysty jest leasing GRENKE.

Nasze produkty

Szukasz tradycyjnego leasingu, linii leasingowej lub czegoś zupełnie wyjątkowego? Poznaj wszystkie możliwości GRENKE.

Zadzwoń

Skontaktuj się z nami

+48 61 87237-00

Pon – pt 8:00 – 16:00