• W 2023 roku marka GRENKE obchodzi jubileusz 20-lecia obecności w Polsce. Co w czasie 2 dekad działalności na rynku usług finansowych udało nam się osiągnąć?

 

Kompleksowe finansowanie biznesu: leasing i faktoring

Profesjonalne usługi finansowe to nasza specjalność. Od samego początku funkcjonowania GRENKE w Polsce wspieramy rozwój polskich firm – od 2003 roku poprzez usługi leasingowe, a od 2016 roku również faktoringowe. Pomagamy przedsiębiorcom bezpiecznie inwestować w przyszłość, dzięki usłudze leasingu, która dotyczy różnych przedmiotów niezbędnych do właściwego funkcjonowania biznesu: urządzeń biurowych, IT, sprzętu, maszyn, a nawet mebli czy oprogramowania. Z faktoringiem dla firm zapewniamy błyskawiczne finansowanie sprzedaży oraz skuteczne zarządzanie należnościami. Skorzystaj z naszego doświadczenia i profesjonalnego doradztwa.

 

55 pracowników w Polsce

Kluczem do sukcesu w biznesie są ludzie. Dzięki pracownikom możemy dostarczać wszystkim klientom oraz partnerom rzetelną wiedzę, obsługę i wsparcie, a także dzielić się zdobytym doświadczeniem. Nie byłoby sukcesów i tak długiej obecności marki GRENKE na rynku, gdyby nie siła zespołu oraz dążenie do osiągania założonych celów.

 

33 000 klientów

Przez 20 lat funkcjonowania w Polsce wsparliśmy naszą codzienną pracą blisko 33 000 klientów z różnych branż. Dzięki usłudze leasingu wielu niezbędnych urządzeń, maszyn, drukarek, monitorów, komputerów, sprzętu gastronomicznego czy wyposażenia sklepów, przedsiębiorcy mogli realizować konieczne inwestycje w swoich firmach. Z pomocą faktoringu liczne małe oraz średnie przedsiębiorstwa transportowe, produkcyjne, handlowe czy usługowe mogły osiągnąć płynność finansową. Nasi klienci, współpracując z nami, podnieśli swoją konkurencyjność i usprawnili procesy biznesowe w swoich firmach. Cieszymy się, że od lat mamy swój udział w rozwoju polskiego biznesu.

 

55 000 zawartych umów

Działając 20 lat w branży finansowej wiemy, jak ważne jest zaufanie klientów, które przekłada się na naszą skuteczność i liczbę zawartych kontraktów.

 

60 000 sfinansowanych faktur

Od czasu wprowadzenia usług faktoringowych w Polsce sfinansowaliśmy blisko 60 000 faktur na łączną kwotę ponad 1,8 mld PLN. Dostarczyliśmy w ten sposób niezbędne środki finansowe na bieżącą działalność wielu polskich firm. Zdobyte przez lata doświadczenie oraz wsparcie całej Grupy GRENKE wykorzystujemy do zwiększenia poziomu konkurencyjności i bezpieczeństwa klientów.

 

12 000 współpracujących partnerów

Naszymi partnerami biznesowymi są dostawcy oraz dystrybutorzy sprzętów i urządzeń, jak i firmy świadczące usługi pośrednictwa w zakresie finansowania dla firm. Z ich pomocą możemy zapewniać usługi finansowe dopasowane do potrzeb dotychczasowych oraz nowych klientów. Wieloletnia współpraca umożliwiła nam rozwój oraz stworzenie innowacyjnych metod finansowania przedsiębiorstw.

 

///


Dziękujemy wszystkim naszym pracownikom, klientom, partnerom i dostawcom za dotychczasowe 20 lat współpracy. Wierzymy, że przed nami kolejne jubileusze oraz okazje do świętowania.