GRENKE dla usługodawców

Świetnie radzisz sobie z wyzwaniami stawianymi przez Twoich klientów. Dzięki pomocy GRENKE równie dobrze poradzisz sobie z własnymi wyzwaniami finansowymi, nawet jeśli Twoje środki i czas są ograniczone.

Być może świadczysz usługi cyfrowe i musisz sfinansować nowy sprzęt komputerowy. Może prowadzisz biuro podróży i myślisz o leasingu mebli. A może właśnie otworzyłeś studio fitness, w którym wciąż brakuje wyposażenia. Bez względu na to, jakie usługi oferujesz, na pewno skupiasz się na kliencie. Tak samo myśli GRENKE!

To z myślą o Tobie i Twoich potrzebach tworzymy nasze rozwiązania finansowe – skuteczne i dostępne od ręki. A do tego ze wsparciem osobistego doradcy. Przekonaj się, dlaczego GRENKE jest partnerem odpowiednim dla Ciebie.

Zadzwoń

Skontaktuj się z nami

+48 61 87237-00

Pon – pt 8:00 – 16:00

Tak jak Ty, jesteśmy dla klientów

Dlaczego my? Odpowiedź jest prosta - sami jesteśmy usługodawcami i to już od 1978 roku. Wiemy, jak ważne jest podejmowanie szybkich decyzji i nadążanie za potrzebami klientów. Każdego dnia rozwijamy  swoje możliwości i wychodzimy poza swoje ograniczenia – wszystko po to, aby zapewnić optymalne rozwiązania dla Twojej firmy.  Porozmawiaj z nami i skorzystaj z naszej specjalistycznej wiedzy w zakresie doradztwa finansowego dla usługodawców.

Twoje pomysły. Nasze rozwiązania

Bez względu na to, czego potrzebujesz, wyszukiwarka rozwiązań finansowych pomoże Ci znaleźć rozwiązanie idealne dla Twojej firmy.

ZNAJDŹ ROZWIĄZANIE DLA SIEBIE

Co możemy dla Ciebie zrobić?
 
Partnerem
Spółką
Firmą jednoosobową
Instytucją
Start-up'em
 
Wsparcie sprzedaży
Kompleksowe finansowanie
Płynność dla firm
Finansowanie inwestycji
Płynność dla firm
Finansowanie inwestycji
Finansowanie inwestycji
Finansowanie start-upów
Do Twojego rozwiązania

Co planujesz ?

Sięgaj dalej i rozwijaj się

Jeśli mierzysz wysoko, nie marnuj czasu na myślenie o terminach płatności. Zyskaj swobodę, której potrzebujesz – postaw na faktoring w GRENKE.

Idealne wyposażenie

Serwery, laptopy czy nowoczesne oprogramowanie – nie musisz ich kupować. Weź je w wygodny leasing! Dzięki temu będziesz mógł elastycznie odpowiadać na potrzeby klientów, a Twój sprzęt zawsze będzie na czasie.

whitepaper

Twoje potrzeby są wyjątkowe. Nasze doradztwo również.

Masz szczególne wymagania? Porozmawiajmy o nich - z przyjemnością osobiście Ci doradzimy.

Popularne produkty dla usługodawców

Nie wiesz, w jaki sposób możemy Ci pomóc? Poznaj nasze produkty leasingowe i faktoringowe.