Zadzwoń

Skontaktuj się z nami

+48 61 87237-00

Pon – pt 8:00 – 16:00

Finansowanie dla przemysłu w GRENKE

Globalizacja, cyfryzacja, przemysł 4.0 – sukces Twojej firmy zależy od podejmowania strategicznych decyzji i szybkich działań. Dzięki rozwiązaniom finansowym GRENKE dopasowanym do Twoich potrzeb, zyskasz niezbędną swobodę.

Nowe technologie tworzą nowe rynki. Potrzebne są innowacyjne rozwiązania, na przykład w zakresie mobilności, produkcji energii, projektowania produktu i udostępniania informacji. Jakie wyzwania stoją przed Twoją firmą?

Bez względu na to czy chcesz zmienić produkcję, stworzyć sieć oddziałów, czy zadbać o wizerunek – innowacje zawsze wiążą się z ryzykiem finansowym. GRENKE rozwija się razem z Tobą. Nasze rozwiązania w zakresie leasingu i faktoringu mogą być dokładnie takie, jak tego potrzebujesz.

Specjaliści od różnorodności

Nieważne w jakiej branży działasz – nasi doradcy finansowi na pewno znają jej specyfikę. W ramach współpracy znajdziemy dla Ciebie odpowiedni typ finansowania. Sprawdź nasze rozwiązania finansowe i wybierz finansowanie inwestycji lub płynność finansowa. a moze Twojajej firma przyda się jedno i drugie?

Twoje pomysły. Nasze rozwiązania

Bez względu na to, czego potrzebujesz, wyszukiwarka rozwiązań finansowych pomoże Ci znaleźć rozwiązanie idealne dla Twojej firmy.

ZNAJDŹ ROZWIĄZANIE DLA SIEBIE

Co możemy dla Ciebie zrobić?
 
Partnerem
Spółką
Firmą jednoosobową
Instytucją
Start-up'em
 
Wsparcie sprzedaży
Kompleksowe finansowanie
Płynność dla firm
Finansowanie inwestycji
Płynność dla firm
Finansowanie inwestycji
Finansowanie inwestycji
Finansowanie start-upów
Do Twojego rozwiązania

Jakie są Twoje plany?

Rób to, na czym naprawdę Ci zależy

Jeśli chcesz inwestować, musisz dbać o wypłacalność. Na szczęście nie musisz już pilnować faktur i terminów płatności. GRENKE zrobi to za Ciebie, jeśli wybierzesz nasz faktoring.

whitepaper

Twoje potrzeby są wyjątkowe. Nasze doradztwo również.

Masz szczególne wymagania? Porozmawiajmy o nich - z przyjemnością osobiście Ci doradzimy.

Popularne produkty dla branży produkcyjnej

Nie wiesz, w jaki sposób możemy Ci pomóc? Dowiedz się, jakie produkty leasingowe i faktoringowe mamy w ofercie.