Finansowanie dla branży handlowej w GRENKE

Chcesz zapewnić sobie płynność finansową mimo wysokich kosztów sprzedaży i trudnego zarządzania należnościami? GRENKE ma dla Ciebie idealne rozwiązania.

Handel hurtowy i detaliczny to podstawa gospodarki. Coraz większe obroty w tych sektorach generuje się przez internet. Czy jesteś na to gotowy? Twoi klienci zawsze będą oczekiwać najwyższej jakości, niezachwianej podaży i elastycznych warunków płatności. A przecież to wszystko kosztuje i zamraża środki, co przy niskich marżach, może być sporym wyzwaniem.

GRENKE ma w swojej ofercie produkty odpowiednie dla branży handlowej oraz spersonalizowane doradztwo finansowe. Atrakcyjny leasing ułatwia klientom decyzje zakupowe. Wygodny faktoring zapewnia stały dopływ gotówki. Korzystaj z prostych i dopasowanych rozwiązań i zyskuj więcej!

Zadzwoń

Skontaktuj się z nami

+48 61 87237-00

Pon – pt 8:00 – 16:00

Dla rozwoju biznesu

Wiele wiodących firm handlowych już korzysta z produktów i doradztwa finansowego GRENKE. Zgłaszają się na przykład wtedy, gdy potrzebują wziąć w leasing system POS lub biurowy sprzęt telekomunikacyjny. Dzięki temu zyskują płynność finansową i łatwiej planują wydatki. Ty też możesz zacząć!

Twój pomysł. Nasze rozwiązania.

Bez względu na to, czego potrzebujesz, wyszukiwarka rozwiązań finansowych pomoże Ci znaleźć rozwiązanie idealne dla Twojej firmy.

ZNAJDŹ ROZWIĄZANIE DLA SIEBIE

Co możemy dla Ciebie zrobić?
 
Partnerem
Spółką
Firmą jednoosobową
Instytucją
Start-up'em
 
Wsparcie sprzedaży
Kompleksowe finansowanie
Płynność dla firm
Finansowanie inwestycji
Płynność dla firm
Finansowanie inwestycji
Finansowanie inwestycji
Finansowanie start-upów
Do Twojego rozwiązania

Jak kształtujesz przyszłość?

Kluczowe dostawy

Efektywna logistyka magazynowa ma dzisiaj kluczowe znaczenie -pozwala na terminową dostawę żądanych ilości przy minimalnym zaangażowaniu kapitału. Wymaga to znacznej automatyzacji i zachowania płynności finansowej. GRENKE oferuje pomoc w postaci leasingu.

Zyskaj swobodę

Jaka jest specyfika branży handlowej? Wyróżnia ją to, że w centrum zawsze jest klient i jego liczne oczekiwania, które Tobie zabierają sporo czasu. A czas jest tu na wagę złota. Zaoszczędź go, dzięki faktoringowi, który zwolni Cię z myślenia o zaległych fakturach.

whitepaper

Twoje potrzeby są wyjątkowe. Nasze doradztwo również.

Masz szczególne wymagania? Porozmawiajmy o nich - z przyjemnością osobiście Ci doradzimy.

POPULARNE PRODUKTY DLA BRANŻY HANDLOWEJ

Nie wiesz, w jaki sposób możemy Ci pomóc? Dowiedz się, jakie produkty leasingowe i faktoringowe mamy w ofercie.