Finansowanie dla branży medycznej w GRENKE

Nie wystarczy sama chęć pomagania ludziom – finanse prowadzonego przez Ciebie gabinetu, przychodni lub ośrodka opieki medycznej też muszą być zdrowe. GRENKE ma gotową receptę na finansowanie i zachowanie płynności finansowej

Większość instytucji w sektorze medycznym podlega specyficznym ograniczeniom. Czy Twoja swoboda finansowa też jest ograniczana standardowymi stawkami, opłatami stałymi i przepisami? Czy musisz się mierzyć z naciskami, aby działalność przynosiła zysk?

Dzięki GRENKE możesz skupić się na najważniejszym, czyli pracy z pacjentami. Jako doświadczony partner branży medycznej doskonale wiemy, jak ustabilizować Twoje przepływy gotówkowe. Szukasz możliwości urządzenia gabinetu lub leasingu sprzętu medycznego? Razem znajdziemy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Partnerskie relacje

Zmiany demograficzne oraz przełomowe osiągnięcia w medycynie sprawiają, że branża medyczna każdego dnia zyskuje na znaczeniu. Jednocześnie oczekiwania w zakresie innowacji i wydajności ciągle rosną. W rezultacie wzrasta także zapotrzebowanie na profesjonalne doradztwo finansowe na rzecz lekarzy, szpitali i ośrodków opieki. I to jest właśnie nasze zadanie. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

Twoje pomysły. Nasze rozwiązania.

Bez względu na to, czego potrzebujesz, wyszukiwarka rozwiązań finansowych pomoże Ci znaleźć rozwiązanie idealne dla Twojej firmy.

ZNAJDŹ ROZWIĄZANIE DLA SIEBIE

Co możemy dla Ciebie zrobić?
 
Partnerem
Spółką
Firmą jednoosobową
Instytucją
Start-up'em
 
Wsparcie sprzedaży
Kompleksowe finansowanie
Płynność dla firm
Finansowanie inwestycji
Płynność dla firm
Finansowanie inwestycji
Finansowanie inwestycji
Finansowanie start-upów
Do Twojego rozwiązania

Zadzwoń

Skontaktuj się z nami

+48 61 87237-00

Pon – pt 8:00 – 16:00

DOPASOWANE ROZWIĄZANIA

Nowoczesne wyposażenie

Najnowocześniejsze wyposażenie diagnostyczne i lecznicze zapewni Ci przewagę nad konkurencją.  Sprawdź, jak działa leasing sprzętu medycznego.  

whitepaper

Twoje potrzeby są wyjątkowe. Nasze doradztwo również.

Masz szczególne wymagania? Porozmawiajmy o nich - z przyjemnością osobiście Ci doradzimy.

Popularne produkty dla branży medycznej

Nie wiesz, w jaki sposób możemy Ci pomóc? Dowiedz się, jakie produkty leasingowe i faktoringowe mamy w ofercie.