Zadzwoń

Skontaktuj się z nami

+48 61 87237-00

Pon – pt 8:00 – 16:00

Wsparcie sprzedaży

Jeśli niektórzy Twoi klienci nie mogą sobie pozwolić na zakupy za gotówkę, to nie oznacza, że muszą rezygnować z zakupów! Zaproponuj im alternatywne formy finansowania!

Lepsze wyniki, większe dochody

Daj swoim klientom większą elastyczność przy wyborze form finansowania. Zyskasz ich lojalność i większe przychody!

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór produktów finansowych, od leasingu po wynajem. Dzięki temu, Twoi klienci mogą zdecydować, w jaki sposób zapłacą za świadczone przez Ciebie usługi. Oznacza to, że możesz pomóc im zyskać swobodę finansową, a sobie zapewnić wyższe przychody.

Ale to nie wszystko! Oprócz wsparcia w postaci naszych produktów, w razie potrzeby możesz także liczyć na naszą pomoc i doradztwo.

TY TEŻ MOŻESZ SKORZYSTAĆ!

Wspierasz innych w decyzjach finansowych? Zobacz, jak jeszcze możesz na tym skorzystać!

Personalizacja

W razie jakichkolwiek pytań lub potrzeb masz kontakt do osobistego doradcy.

Uczciwość

Maksymalna przejrzystość – od pierwszego kontaktu aż do podpisania umowy.

Szybkość

Krótki czas realizacji i szybka płatność w ciągu 24 godzin.

Niezawodność

Wieloletnie doświadczenie GRENKE w dziedzinie finansów.

Personalizacja

W razie jakichkolwiek pytań lub potrzeb masz kontakt do osobistego doradcy.

Uczciwość

Maksymalna przejrzystość – od pierwszego kontaktu aż do podpisania umowy.

Szybkość

Krótki czas realizacji i szybka płatność w ciągu 24 godzin.

Niezawodność

Wieloletnie doświadczenie GRENKE w dziedzinie finansów.

Więcej niż finansowanie

Nasze wsparcie to nie tylko oferowane przez nas produkty i usługi. Jeśli potrzebujesz pomocy przy sprzedaży lub spełnianiu wymagań klientów, możesz na nas liczyć!

Jeśli nie masz całkowitej pewności co do dostępnych opcji finansowych, jesteśmy po to, aby Ci pomóc. Poza tym osoba kontaktowa z GRENKE chętnie udzieli Ci pomocy w konsultacjach z klientami.

Ale to jeszcze nie wszystko. Niektóre zapytania klientów wymagają rozwiązań niecierpiących zwłoki. Nie pozostawimy Cię bez pomocy. Przykładowo: jeśli klient natychmiast potrzebuje dużych ilości produktów, my pomożemy Ci w ich finansowaniu.

W ten sposób zapewnisz klientowi kompleksową obsługę.

Twój produkt, nasze finansowanie

Myślisz, że Twojego produktu nie można finansować? Przekonaj się. Przejrzyj nasz wykaz przedmiotów dostępnych do finansowania – na pewno Twój produkt już się tam znajduje.

Sprzęt audiowizualny

Myślimy dźwiękami i obrazami. Urzeczywistnij swoje pomysły – wystarczy tylko mieć odpowiedni sprzęt. GRENKE ma prosty sposób na nabycie kamer, mikrofonów i sprzętu oświetleniowego.

 

Wyposażenie warsztatu

Twój warsztat musi być wyposażony w urządzenia i maszyny ułatwiające Ci pracę. A życie ułatwi ci GRENKE – dzięki odpowiedniemu finansowaniu.

Sprężarki

Sprężarki znajdują zastosowanie w wielu miejscach, od placów budowy po warsztaty. Bez względu na ich przeznaczenie nie musisz się sprężać, żeby znaleźć pieniądze na zakup. Razem z GRENKE sfinansujesz je bez podnoszenia ciśnienia!

Maszyny frankujące

Twoja firma wysyła codziennie niezliczoną ilość korespondencji. Przyklejanie znaczka na każdej kopercie to żmudna praca. Z naszą pomocą sfinansujesz maszynę frankującą.

Kopiarki i drukarki

Kopiarki i drukarki w biurach są w użyciu przez cały czas. Dlatego muszą być wytrzymałe, ale urządzenia wysokiej jakości często są bardzo drogie. Dzięki GRENKE koszty nie stanowią problemu - z łatwością pozwolisz sobie na ich zakup.

Sprzęt medyczny

Zdrowie to największy skarb. Dlatego tak ważny jest sprzęt, na którym można polegać. Nam możesz zaufać przy finansowaniu sprzętu medycznego.

Wyposażenie hotelu

Sprzęt sprzątający, specjalistyczne oprogramowanie czy meble - właściciel hotelu musi pamiętać o wielu sprawach. O jedną rzecz nie musi się martwić: finansowanie. Tym zajmuje się GRENKE.

Systemy monitoringu i systemy alarmowe

Firma to miejsce, gdzie znajduje się mnóstwo cennego sprzętu. A to oznacza, że musi on być chroniony. W tym celu przydadzą się systemy monitoringu, systemy alarmowe i kamery przemysłowe – oraz finansowanie od GRENKE.

Technologia LED

Technologia LED to nie tylko niezrównany sposób na zaakcentowanie stref pomieszczenia. To również ogromny potencjał dla kreatywności i innowacji. Niestety to rozwiązanie nie należy do tanich. Na szczęście jesteśmy my - dzięki GRENKE koszty nie stanowią problemu.

Wózki widłowe

Twoja praca polega na przenoszeniu dużych ciężarów, a w tym celu niezbędne są wózki widłowe. Muszą być wytrzymałe – każdego dnia godzinami będą pracować pod pełnym obciążeniem. My z kolei zadbamy o to, aby wózki nie stały się dla Ciebie zbyt dużym obciążeniem finansowym.

Technologie czyszczące

Każdy lubi mieć dookoła czystość i porządek! Ale jak to zrobić? Korzystając np. z odkurzaczy i myjek ciśnieniowych. My natomiast pomożemy uporządkować koszty.

Systemy POS

Sprzedaż to Twój cel – bez niej żaden biznes nie ma sensu. Pomóc może Ci odpowiedni system POS. Obejmuje on kasę, panele sterowania, skanery, drukarki paragonów i szuflady kasowe. Skonatktuj się z nami, aby sfinansować taki wydatek.

Oprogramowanie

Masz już sprzęt komputerowy, teraz musisz zadbać o oprogramowanie. Czy wiesz, że GRENKE finansuje również programy komputerowe?

Sprzęt komputerowy

Urządzenia są niezbędne w codziennej pracy - często to najważniejsze narzędzie pracy. Tymczasem komputery i inny sprzęt IT to duży wydatek. Wiemy to i pomożemy Ci je sfinansować.

Sprzęt treningowy

Chcesz ułatwić swoim klientom dbanie o zdrowie? W tym celu potrzebne Ci będą odpowiednie urządzenia do siłowni. Bez względu na to czy będzie to orbitrek, czy inne wyposażenie, GRENKE okaże się idealnym partnerem finansowym.

Sprzęt telekomunikacyjny

Bezproblemowa komunikacja to podstawa w prowadzeniu każdej działalności gospodarczej. Dlatego pomożemy Ci sfinansować niezawodny sprzęt telekomunikacyjny.

Urządzenia multimedialne

Wyposażenie multimedialne przydaje się w wielu dziedzinach. Obejmuje projektory, monitory i ekrany projekcyjne, ale także uchwyty do monitorów, stojaki na słuchawki i wiele innych. Wszystko to pomoże Ci sfinansować GRENKE.

Meble biurowe

Kiedy firma intensywnie się rozwija, nowe umeblowanie może okazać się kosztowne. Zakupy pomoże Ci sfinansować GRENKE – od pojedynczego fotela biurowego aż po całą recepcję.

Ekspresy do kawy

Kubek kawy z samego rana to doskonały początek dnia. Kawa pomoże też pokonać popołudniowy spadek formy. Zadbaj o energię swoich pracowników i spraw im ekspres sfinansowany przez GRENKE.

1 / 19

Dołącz do grona naszych partnerów

Czy chcesz zaoferować swoim klientom więcej opcji finansowania? Jeśli tak, skontaktuj się z nami.

Znajdź oddział

Jesteśmy zawsze blisko.

Wybierz lokalizację

Wyświetlą się odpowiednie dane kontaktowe.

Złóż wniosek o współpracę

Skontaktuj się z nami.

Znajdź oddział

Jesteśmy zawsze blisko.

Wybierz lokalizację

Wyświetlą się odpowiednie dane kontaktowe.

Złóż wniosek o współpracę

Skontaktuj się z nami.

Rozwiązania wychodzące naprzeciw potrzebom

Leasing i wynajem to nie koniec naszych możliwości. Dowiedz się o naszych rozwiązaniach.

Kompleksowe finansowanie

Chcesz zrealizować projekt lub zbudować swoje portfolio? Zapewnimy Ci finansowanie na atrakcyjnych warunkach.