Zadzwoń

Skontaktuj się z nami

+48 61 87237-00

Pon – pt 8:00 – 18:00

JAKOŚĆ PRZEDE WSZYSTKIM

We wszystkim co robimy, dbamy o najwyższą jakość naszych usług. Bez względu na to czy jesteś zainteresowany leasingiem, faktoringiem, czy chcesz zostać naszym partnerem, możesz liczyć na pełen profesjonalizm, głęboką wiedzę i koncentrację na Twoich potrzebach. I nie są to tylko deklaracje – jakość usług w Grupie GRENKE jest potwierdzona certyfikatem zarządzania jakością ISO.

SYSTEM ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ CERTYFIKOWANY ZGODNIE Z ISO 9001:2015

GRENKE stale dba o rozwój swoich pracowników i pracę zgodną z najwyższymi standardami. Nieustannie kontrolujemy jakość naszych produktów i usług, a procesy zarządzania jakością w GRENKE są certyfikowane są zgodnie z normą ISO 9001 już od 1998 r. Dzięki szkoleniom i wymianie informacji wewnątrz firmy, cały czas pracujemy nad usprawnieniem procesów. Dzięki regularnym audytom i odnawianiu certyfikatów przez współpracującą z nami jednostkę certyfikującą TÜV Süd, nasz system zarządzania jakością jest zawsze aktualny.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym aktualnym certyfikatem ISO 9001:2015 (ważnym do października 2019 r.) oraz załącznikiem do dokumentu certyfikacji, z wykazem wszystkich oddziałów i spółek wchodzących w skład Grupy GRENKE, które uzyskały certyfikaty zgodności z normą ISO 9001:2015.